KURUMSAL

HAKKIMIZDA

FBA YAPI MİMAR FATİH AKSÖZ TARAFINDAN KURULDU. 23 YILLIK UYGULAMA DENEYİMİ İLE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE BUGÜNE KADAR TÜRKİYE'NİN EN ÖNEMLİ PROJELERİNE İMZA ATARAK, YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA TASARIM VE YATIRIM İŞLERİ KONULARINDA UZMAN BİR KADRO İLE HİZMET VERMEKTEDİR. ISO 9001 KALİTE YÖNETİMİ, ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ, OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ KALİTE BELGELERİ İLE ULUSLARARASI TEKNOLOJİDEKİ YENİLİKLERİ TAKİP ETMEKTEDİR. SON TEKNOLOJİ SİSTEMLERİNİ KULLANARAK, İNŞAAT VE TAAHHÜT SEKTÖRLERİNDE GÖSTERDİĞİ ÖNCÜLÜKLE PROJELERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

MÜKEMMELLİK

MÜHENDİSLİK VE YÖNETİM BİLİMLERİNDEKİ EN SON TEKNOLOJİ KULLANILARAK DAİMA YÜKSEK KALİTE SAĞLANMAKTADIR. FBA YAPI STANDARTLARI ULUSLARARASI KABUL GÖRMÜŞ PROSEDÜRLERE DAYANMAKTADIR. FBA YAPI'NIN, İNGİLİZ STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN DA UYGUN BULUNMUŞ ŞİRKET İÇİ SİSTEMLERİ ARASINDA ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 14001:2004 ÇEVRESEL YÖNETİM SİSTEMİ VE OHSAS 18001:2007 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SİSTEMİ BULUNMAKTADIR. MÜHENDİSLİK TASARIMINDAN İŞLETMEYE ALMAYA KADAR, FBA YAPI TÜM KALİTE YÖNETİMİ GEREKSİNİMLERİNE UYAR. SÜREKLİ GÖZDEN GEÇİRİLEN İŞ SÜREÇLERİ SAYESİNDE, UYGULAMA PLANINA, PROSEDÜRLERE, ŞARTNAMELERE VE İŞİN TASARIM ANA HATLARINA EN İYİ VE GÜNCEL UYGULAMALAR DAHİL EDİLİR.

YENİLİK

TAMAMLANAN VE DEVAM EDEN PROJELERDEKİ HER MÜHENDİSLİK DETAYI SÜREKLİ SORGULANIR, YENİDEN İNCELENİR VE DAHA İYİ VE DAHA ETKİN SONUÇLAR İÇİN YENİLİKÇİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ SÜREKLİ ARAŞTIRILIR VE GELİŞTİRİLİR.

HIZ

DAHA HIZLI MOBİLİZASYON VE PROJE TAMAMLAMA HEDEFLERİNE DESTEK İÇİN, MEVCUT TEKNOLOJİLERİ GELİŞTİRME, HER BİR PROJE UYGULAMA GRUBUNUN ARZUSUDUR.

GÜVENLİK

“SIFIR KAZA” POLİTİKASI FBA YAPI İÇİN HEM BİR HEDEF HEM DE BİR BAŞARIDIR. FBA YAPI, OFİSTE, ŞANTİYELERİNDE VE İLGİLİ TESİSLERİNDE ÇALIŞAN TÜM PERSONELİNİ VE İŞ ORTAKLARINI KORUMAK İÇİN ÇEVRE, GÜVENLİK VE SAĞLIK (ÇGS) POLİTİKASINI SÜREKLİ OLARAK UYGULAMAKTADIR. BU POLİTİKA, İŞ NEDENİYLE DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ KİRLİLİK, TEHLİKE VE KAZAYA KARŞI KORUMAYI İÇERİR. FBA YAPI ÇALIŞANLARI FBA YAPI, TÜM OFİS VE ŞANTİYELERİNDE, EN YENİ İŞ POLİTİKALARINI VE GÜNCEL ÇALIŞMA KOŞULLARINI BENİMSER; ÇALIŞANLARININ ŞİRKETİN HEDEFLERİNİ RAHAT, SAĞLIKLI VE GÜVENLİ BİR ORTAMDA GERÇEKLEŞTİRMELERİNİ SAĞLAR. SAHİP OLDUĞU YÜKSEK BECERİ SAHİBİ PERSONEL VE İŞGÜCÜNÜN, EN ÖNEMLİ REKABET AVANTAJLARINDAN BİRİ OLDUĞU, FBA YAPI’NIN DEĞİŞMEZ İNANCIDIR. BİREYLERİN PERFORMANSINI GELİŞTİRMEDE EĞİTİMİN ÖNEMLİ BİR UNSUR OLDUĞUNU VE AYNI ZAMANDA BU PERFORMANSIN, FBA YAPI VE MÜŞTERİLERİNİN GURUR DUYABİLECEKLERİ BAŞARILI PROJELERE DÖNÜŞECEĞİNİ KABUL EDER.

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dokumanımızdan erişebilirsiniz.