HEDEF & İLKELER

MİSYONUMUZ

ÜSTLENDİĞİ GÖREVLERİ KALİTE VE UYGULAMA SÜRESİ AÇISINDAN ÜSTÜN BAŞARI İLE YÜRÜTEN BİR İŞLETME OLMA ÖZELLİĞİMİZİ KORURKEN, ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE KATKIMIZI SÜREKLİ OLARAK ARTTIRMAK; MÜŞTERİLERİ TARAFINDAN BAŞARISI İSTENİLEN BİR ŞİRKET OLMAK VE ÇALIŞANLARININ PARÇASI OLMAKTAN GURUR DUYACAĞI BİR ŞİRKET OLMAK.

TEMEL PRENSİPLERİMİZ

ÇALIŞMA HAYATIMIZ BOYUNCA AŞAĞIDA BELİRTİLEN PRENSİPLERE BAĞLI KALDIK VE MİSYONUMUZU YERİNE GETİRMEK İÇİN BUNLARA GELECEKTE DE BAĞLI KALACAĞIZ.
- GENEL VE MESLEKİ ETİKLERDEN ÖDÜN VERMEMEK,
- MÜŞTERİLERİMİZE VE ORTAKLARIMIZA KARŞI, YALNIZCA SÖZLEŞMEDEN DOĞAN YÜKÜMLÜLÜKLERİMİZİ YERİNE GETİRMENİN ÖTESİNDE, HER ZAMAN YAPICI BİR TUTUM SERGİLEMEK,
- YENİLİKLERE KARŞI AÇIK OLMAK, SON TEKNOLOJİLERİ KULLANMAK VE HER ZAMAN DAHA İYİYİ ARAMAK,
- İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRENİN KORUNMASI KONULARINDA DUYARLI VE DİKKATLİ OLMAK,
- GENÇ ÇALIŞANLARIMIZI, YAPICI, ÇALIŞKAN VE DÜRÜST OLMA KÜLTÜRÜMÜZE GÖRE EĞİTMEK VE ÇALIŞANLARIMIZIN KENDİNE GÜVENEN, İLETİŞİME AÇIK, KENDİLERİNE VERİLEN YETKİLERİ KULLANMAYA VE SORUMLULUK ALMAYA HAZIR BİREYLER OLARAK ÇALIŞMALARINI SAĞLAMAYA ÖZEN GÖSTERMEK.

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dokumanımızdan erişebilirsiniz.